Допомогти сайту
Актуально
Місце для Вашої реклами
Погода у Броварах
Погода
Авторізація
Календар публікацій
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Наша група у ФБ
07 сер 16:27Актуально


Виділення земельних ділянок учасникам АТО розглянули без рішення Координаційної ради: вона саморозпустилася


Під час розгляду земельних питань, серед яких були і питання виділення земельних ділянок кільком учасникам АТО, депутати дізнались, що Координаційна рада самроспустилася. Що сталось з цим дорадчим органом та як розглядались земельні питання АТОшників на комісії – читайте у матеріалі. 
 
Координаційна рада учасників АТО: перезавантаження
 
Як нам повідомив радник міського голови з питань АТО Віталій Корнет, відповідно до Положення про Коордінаційну раду, її склад має оновлюватися раз на рік, орієнтовно у березні. Цього року це не відбулось через карантинні обмеження. Тому Координаційна рада зібралась 31.07.2020р. і одностайно проголосувала за розпуск цього складу. 
Наразі на сайті міської ради  розміщено оголошення, в якому запрошують подати заяви на участь у роботі Координаційній раді 
 • Учасників АТО
 • Бійців добровольчих батальйонів
 • Волонтерів, що допомагають військовим
Кінцевого терміну подання заяви не вказано. 

Робота цього дорадчого органу завжди викликала багато питань, але міська рада приймала рішення про виділення земельних ділянок під гаражі у гаражному кооперативі за Княжицьким переїздом цілком покладаючись на рішення Коордінаційної ради. Багато запитань у депутатів викликало надання ділянок під гаражі  учасникам АТО з місцем реєстрації поза межами Броварів: «географія» була велика – від Києва до Львова. Але практично ніколи депутати не ставили під сумнів рекомендації дорадчого органу. 
 
Земельні ділянки учасникам АТО: які, кому та чому
 
Дозволи на виготовлення проєктів землеустрою під гаражі для учасників АТО надаються практично на кожній сесії, площі земельних ділянок – від 34 до 40 м.кв. 
Земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво надаються дуже рідко. Але саме на цю сесію виноситься проєкт рішення про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою для 6-х учасників АТО. 

Про те, що вказані громадяни – учасники АТО, присутніх поінформував голова комісії Василь Кочубей. Також він повідомив, що цю інформацію отримав від радника міського голови з питань АТО Віталія Корнета напередодні. Інформація надійшла на номер депутата у месенджері. 

Ситуація, коли депутати мали приймати рішення по земельним питанням без протоколу Координаційної ради виявилась для депутатів абсолютно незвичною. Тому вони запросили хоч якийсь протокол зборів від учасників АТО або інформацію про те, що інші учасники АТО у місті поінформовані про виділення ділянок. 
На комісію завітав голова ГО «Всеукраїнське обєднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь»Олександр Чекмаз, який теж є у списку осіб на отримання дозволу на оформлення земельної ділянки. Він коротко поінформував членів земельної комісії про громадську організацію, яку він очолює. Зокрема, він зазначив, що громадська організація налічує близько 3000 членів по всієї Україні, з них 700 осіб мають інвалідність. У місті Бровари членами цієї організації є 78 осіб. Також голова організації розповів про тих, хто претендує на земельні ділянки (про участь в АТО, поранення, інвалідність, тощо). 

Щодо протоколу зборів або інших рішень, Олександр Чекмаз повідомив, що надання такого протоколу  не передбачено чинним законодавством. Начальниця відділу земельних ресурсів Леся Гудименко також зазначила, що рішення Координаційної ради не є підставою для надання дозволів на земельні ділянки або для відмови у наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою. 
Позиція Олександра Чекмаза викладена у короткому відео.

 
Ситуація ускладнюється тим, що на окремі ділянки претендують по кілька учасників АТО або просто громадян без статусу, деякі з них з реєстрацією поза межами Броварів. Тому обговорення було тривалим та бурхливим. 
Після тривалої дискусії, було вирішено голосувати по кожній особі окремо. В підсумку, жоден пункт проєкту рішення не отримав достатню кількість голосів для прийняття рішення. Тому комісія рекомендувала розглянути питання про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою для учасників АТО на найближчій сесії. 
 
Земля для учасників АТО: кому у Броварах вже пощастило 
 
Перелік учасників АТО, що отримали земельні ділянки у власність або отримали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку» у м. Бровари:
 1. Басенко Неля Іванівна
 2. Басюк Павло Леонідович
 3. Бєліцький Дмитро Олексійович
 4. Бірса Олег Анатолійович
 5. Бобруйко Олександр Васильович 
 6. Бондар Олександр Юрійович
 7. Бреус Олексій Миколайович
 8. Бурханов Владислав Володимирович
 9. Васькович Олексій Андрійович
 10. Городній Олександр Анатолійович
 11. Горошко Зінаїда Федорівна
 12. Григорьянц Михайло Володимирович
 13. Гуравський Олександр Анатолійович
 14. Дилян Дмитро Олександрович
 15. Довженко Леонід Васильович
 16. Жук Артем Анатолійович
 17. Звонковський Сергій Володимирович
 18. Кривець Віталій Валерійович
 19. Марченко Олександр Сергійович
 20. Мовчан Максим Олександрович
 21. Москаленко Ілона Сергіївна
 22. Мялкіна Ольга Ярославівна
 23. Немченко Вячеслав Олексійович
 24. Німенко Олександр Юрійович
 25. Онікієнко Світлана Олексіївна 
 26. Повар Андрій Федорович
 27. Пугач Олександр Григорович
 28. Смірнов Микола Петрович
 29. Сухомлин Олександр Юрійович
 30. Фатєєв Анатолій Вікторович
 31. Хрипко Ірина Миколаївна
 32. Шевчук Олександр Миколайович
 33. Шолом Денис Олександрович
 34. Янченко Наталія Семенівна
 
Ці громадяни отримали земельні ділянки за період з 2014 року по 2019 рік. 
На минулій сесії 09.07.2020р. відведення земельних ділянок затвердили ще 3-м учасникам АТО:
 1. Гундяк Руслан Валерійович
 2. Пашинський Олег Йосипович
 3. Іваніна Віктор Петрович
 
Чи додасться до цього переліку ще кілька учасників АТО, що отримали ділянки у м. Бровари, дізнаємося з рішення сесії міської ради 20.08.2020р. 
 
 
 Ангеліна Козлова
 
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!Друзі, сподобалася стаття? Допоможіть нам стати краще.

Допомогти Бромедia

Додати коментар
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Вci новини
Ми у Facebook


Курс валютДопоможіть нам
Ми повністю незалежне видання.
У нас немає інвесторів і спонсорів. Тому нам дуже потрібна Ваша фінансова підтримка.
Нам допоможе кожна гривня.

Допоможіть нам стати краще.

Допомогти