Допомогти сайту
Актуально
Місце для Вашої реклами
Погода у Броварах
Погода
Авторізація
Календар публікацій
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Наша група у ФБ
09 сер 18:52Актуально


500 тис.грн фінансової підтримки ГО та благодійним організація: ще є час на подання на участь у конкурсі


Під час останньої сесії міської ради депутати схвалили виділення 500,0 тис.грн на фінансову підтримку ГО соціального спрямування та благодійних організацій. Що необхідно зробити, щоб взяти участь у конкурсі – читайте у матеріалі. 
 
Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів та благодійним організаціям є вагомою частиною міської програми «З турботою про кожного». Проте фінансування цього напрямку програми у 2021 році суттєво зменшилось, про порядок цифр після розподілення «першого траншу» в 1 200,0 тис.грн  ми писали раніше.
 
Читайте також: «Турбота про кожного» стає скромнішою: як розподілили кошти між громадськими організаціями на 2021 рік 
 
Розподіл коштів за організаціями на перше півріччя 2021 року:

 
Виходячи з даних пояснювальної записки до проєкту рішення БМР, за шість місяців поточного року на підтримку таких організацій фактично використано 842,0 тис.грн. При цьому звернень від громадських організацій надійшло на додаткові кошти в сумі 500,0 тис.грн. Саме ці кошти будуть розподілені у серпні 2021 року на окремому конкурсі. 
 
Участь в конкурсі можуть взяти місцеві ГО, що вже ведуть соціально спрямовану діяльність з підтримки соціально вразливих верств населення. А конкретно – «громадські організації осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійні організації (фонди), діяльність яких має соціальне спрямування, що заявили про себе в соціумі Броварської міської територіальної громади, мають статус міських (міськрайонних), діяльність яких поширюється на територію Броварської міської територіальної громади,та має соціальну спрямованість, зареєстровані у встановленому законодавством порядку, мають необхідність фінансової підтримки».
 
Для отримання бюджетних коштів громадські організації осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійні організації (фонди), діяльність яких має соціальне спрямування, подають звернення на ім′я міського голови. До звернення додаються:
 
  • копія статуту (положення) громадської, благодійної організації (фонду) чи підприємства осіб з інвалідністю
  • копія довідки про взяття на облік платника податків
  • копія довідки з ЄДРПОУ
  • напрямки використання, розрахунок та обґрунтування потреби в коштах
  • копія звіту діяльності громадської, благодійної організації (фонду) за минулий рік
  • аналіз використання бюджетних коштів за I півріччя 2021 року.
 
Організаціям, що раніше брали участь у відборі та яким вже виділялись кошти з місцевого бюджету, необхідно подати лише звіт про використання виділених коштів за I півріччя 2021 року та обґрунтування  потреби в коштах на II півріччя 2021 року + заяву на ім’я міського голови про включення в розподіл бюджетних коштів.
 

При розподілу коштів конкурсна комісія зазвичай схвалює суми, що є щонайменше вдвічі меншими, ніж організації попросили у поданих заявах. Особливу увагу звертають на якість звітування за вже виділені кошти: максимальна деталізація, впритул до конкретних чеків – вітається. Також в пріоритеті – чітке обґрунтування на що саме заплановано витратити кошти, надання чітких кошторисів майбутній витрат. Формально комісія діє з урахуванням наступних принципів:
 
- першочерговості та соціальної спрямованості програм (заходів), що виконуються громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями (фондами)
 
- участі громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями (фондами) у проведенні загальнодержавних та міських заходів
 
- наявності соціально-побутових проблем різних категорій населення, інтереси яких представляє громадська організація осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійна організація (фонд)
 
- результатів аналізу використання бюджетних коштів за I півріччя 2021 року 
 
- детальних розрахунків та обґрунтувань за кожним напрямком використання коштів місцевого бюджету, поданих громадською організацією осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійною організацією (фондом).
 
Найбільшою «інтригою» майбутнього розподілу коштів стане виділення коштів багаторічним «фаворитам» конкурсів: Товариству Червоного Хреста та ГО «Броварська міська організація ветеранів». Рішенням останньої сесії відділення соціальних послуг Червоного Хреста було фактично ліквідовано, надання послуг передано до Центра соціальних послуг БМР. Міський голова на сесії зазначав, що це призведе до зменшення фінансування Червоного Хреста. Організація ветеранів через смерть свого голови теж має пройти певні зміни у керівному складі ГО, що може вплинути на активність цієї організації. 

Все ці зміни дають шанс інших організаціям заявитись на фінансування та активізувати свою соціальну та благодійну діяльність. 
 
Прийом заяв та доданих документів здійснюється управлінням соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області до 12 серпня 2021 року. Контактний телефон (04594) 6-01-41
 
 Головне фото - зі сторінки спеціалізованої школи "Мозаїка" 
 
 
 
 
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!Друзі, сподобалася стаття? Допоможіть нам стати краще.

Допомогти Бромедia

Додати коментар
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Вci новини
Ми у Facebook


Курс валютДопоможіть нам
Ми повністю незалежне видання.
У нас немає інвесторів і спонсорів. Тому нам дуже потрібна Ваша фінансова підтримка.
Нам допоможе кожна гривня.

Допоможіть нам стати краще.

Допомогти