Допомогти сайту
Актуально
Місце для Вашої реклами
Погода у Броварах
Погода
Авторізація
Календар публікацій
«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Наша група у ФБ
03 вер 19:17Актуально


Християнська етика повертається до шкіл у Броварах. На принцицах добровільності.


Під час Молитовного сніданку представниця Управління освіти та науки поінформувала присутніх про хід запровадження курсу з християнської етики у школах міста. 
Курс розрахований на учнів 1-4 класів. Викладання курсу здійснюється вчителями початкових класів за принципом гурткової роботи. 
Викладання курсу християнської етики відбувається суворо за принципом добровільності. Причому, принцип стосується як дітей, що бажають навчатися, так і вчителів, що викладають курс. Наразі з приблизно 7000 тисяч дітей, що навчаються у початковій школі у Броварах, близко 300 подали заяви про бажання пройти курс. Наразі курс читається у 6-х школах міста. 
Чиновниця з Управління освіти повідомила, що усі вчителі, що викладають курс, пройшли спеціальне навчання на курсах підвищення кваліфікації та отримали відповідні документи. Наступний курс підвищення кваліфікації з викладання предметів духовно-морального спрямування в інституті післядимпломної освіти педагогічних кадрів у Білій Церкві запланований на січень 2021 року. Цей курс матимуть змогу прослухати ті вчителі, які бажають викладати предмет "Християнська етика" у майбутньому. 
Викладання курсу  у початковій школі здійснюється на підставі підручнику, затвердженому Міністерством освіти та науки. Практичне викладання здійснюється за допомогою використання "робочих зошитів", розрахованих на 1,2,3 та 4-й класи окремо. Назви робочих зошитів "Дорогою добра", "Дорогою Милосердя", "Дорогою Мудрості". Управління освіти забезпечило школи усіма дозвільними документами щодо викладання предмету, переліком літератури, за якою може викладатися курс, музичним супроводом до кожної теми викладання, а також електронною версією робочих зошитів для дітей і методичними посібниками для вчителів. 
Настоятель храму Пресвятої Богородиці УПЦ о. Михайло поінформував, що особисто займався придбанням підручників, а до благодійної допомоги долучався особисто міський голова. 
Якщо вас цікавить викладання курсу "Християнська етика" у вашому класі, питання потрібно обговорити на батьківських зборах. Можливі варіанти, коли викладання курсу розраховано для групи дітей з двох класів. 
Більше офіційної інформації - на сайті БМР 
Також представники ГО "Духовність" закріпили "персональне шефство" представників парафій за кожною конкретною школою, в який ведеться викладання християнської етики.

Фото - зі сторінки Культурний простір 
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!Друзі, сподобалася стаття? Допоможіть нам стати краще.

Допомогти Бромедia

Додати коментар
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Вci новини
Ми у Facebook


Курс валютДопоможіть нам
Ми повністю незалежне видання.
У нас немає інвесторів і спонсорів. Тому нам дуже потрібна Ваша фінансова підтримка.
Нам допоможе кожна гривня.

Допоможіть нам стати краще.

Допомогти