20212223242526
2728293031
Наша група у ФБ

Броварчанка Анастасія Нестеренко — нова чемпіонка Європи з кіокушинкай карате

Українську збірну з карате визнано найкращою на континенті. В румунському місті Орадеа 14-15 листопада відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате серед юнаків, юніорів та молоді. До лав збірної України, до якої увійшли 74 спортсмени, потрапили спортсмени Київщини - з Бучі, Фастова, Калинівки, Пухівки та Броварів. Про це повідомляє КОДА.

У результаті змагань Україна посіла перше командне місце, залишивши позаду Польщу, Литву та ще 20 країн.

Комунальний заклад Калинівської селищної ради  “ДЮСШ”  везе додому медаль найвищого ґатунку - у категорії “молодь” чемпіонкою стала Анастасія Нестеренко. Вона перемогла у першому поєдинку болгарку, у другому литовку та у фіналі феєричною достроковою перемогою над іспанкою здобула золото, виконавши розряд майстра спорту України.

Редакція “Броваримедіа” вітає з перемогою!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!