Допомогти сайту
Актуально
Місце для Вашої реклами
Погода у Броварах
Погода
Авторізація
Календар публікацій
«    Серпень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Наша група у ФБ
12 лип 12:36Актуально


На Торгмаші планують відкрити підприємство з видобутку питної води

У Броварах планують відкрити підприємство з виробництва питної води. Свердловина, з якої будуть добувати воду, була пробурена ще в 2019 році та має глибину у 335 м. На сайті Броварської міськради опубліковане повідомлення про планову діяльність ТОВ «Прайд Аква Групп», яка підлягає оцінці впливу на довкілля. Наразі підприємство очікує проведення громадського обговорення, яке відкладалося, у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Як зазначено в документі, видобування питних підземних вод підприємством відбуватиметься з ділянки Київського родовища, що представлене свердловиною №1, а якщо точніше, то водоносного горизонту у відкладах орельської світи середньої юри. Територія водозабору вже облаштована та повністю підготовлена до подальшої експлуатації підприємством. Дозволений обсяг видобутку для ТОВ «Прайд Аква Групп» складає на 97 317 тим. м.куб видобутку питної підземної води на рік, або у кількості 404,06 м³/добу.

Промисловий видобуток ТОВ «Прайд Аква Групп» планує здійснювати на підставі Дозволу на спеціальне водокористування № 56/КВ/49д-20 від 20,02,2020р., що виданий Жержводагенством України та спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного ивчення та ДПР № 5098 від 13.10.2020р., що виданий Держдавною службою геології та надр України. 

Виробництво ТОВ «Прайд Аква Групп» знаходиться за адресою: м. Бровари, вул. Підприємницька, 5.
Територія водозабору підготовлена та повністю облаштована підприємством. За даними самого підприємства, експлуатація скважини унеможливлює зараження підземних вод. Сверловина облаштована в наземному павільйні з металевого профнастилу. 
Наразі планова діяльність підприємства неможлива без оцінки впливу на довкілля. Оцінка впливу на довкілля — це процедура, що передбачає:
  • підготовку суб’єктом господарюання звіту з оцінки впливу на довкілля;
  • проведення громадського обговоренння планової діяльності;
  • аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надасть суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громади під час обговорення.
При цьому забороняється розпочинати впровадження планової діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про впровадження виробничої діяльності. 
Починаючи з 24 червня у громади є 20 робочих днів − приблизно до 23 липня − для надання будь-яких зауважень та пропозицій до звіту з оцінки впливу на довкілля та планової діяльності ТОВ «Прайд Аква Групп» до Департаменту екології та природних ресурсів КОДА:
  • поштова адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна 1/2-а,
  • електронна адреса: dep_eco@koda.gov.ua
  • тел: (044) 279-01-58, контактна особа Ткаліч Галина Іванівна.
Всі деталі щодо громадського обговорення виробничої діяльності з видобутку питної води можна вивичити в оголошенні на сайті Броварської мііської ради.

При цьому питання будівництва бюветів питної води в м. Бровари залишається дуже актуальним. Протягом сотанніх 15 років не збудовано жодного бювету, а існуючих в місті не вистачає для всіх охочих. 
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!Друзі, сподобалася стаття? Допоможіть нам стати краще.

Допомогти Бромедia

Додати коментар
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:
Код:
оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Вci новини
Ми у Facebook


Курс валютДопоможіть нам
Ми повністю незалежне видання.
У нас немає інвесторів і спонсорів. Тому нам дуже потрібна Ваша фінансова підтримка.
Нам допоможе кожна гривня.

Допоможіть нам стати краще.

Допомогти